تابلو سازی

تابلو سازی شرکت آژند بیش از ۱۲ سال در راستای تولید انواع تابلو های تبلیغاتی و تابلو سازی ، چلنیوم و حروف برجسته فلکسی تابلو سازی حروف برجسته و بیش از ۱۰۰۰ مورد تابلوسازی کامپوزیت که میتوانید در بخش سایت لینک گالری نمونه کار ها را مشاهده فرمایید.

تابلو سازی آژند در همان اوایل فعالیت تابلو سازی ، نمای کامپوزیت بعد از اخذ مجوز های رسمی و قانونی لازم کار خود را گسترش داده و توانسته با ایده های جدید و مدرن تابلو سازی، تابلو سازی آژند را در زمره یکی از تابلوسازان بزرگ و ماهر قرار دهد.

تابلو سازی تبلیغاتی

تابلو سازی تبلیغاتی آژند با کمک طراحان و مهندسین جوان خود و ایده های مدرن تبلیغاتی کشور های اروپایی و آسیایی بزرگ هم تراز کرده و همواره کارهای خود را بروز میکند.

افتخارات شرکت تابلو سازی آژند

افتخارات شرکت تابلو سازی آژند همکاری با شرکت های خصوصی و دولتی بوده در همین راستا تابلو سازی آژند برای به دست آوردن اهداف خود که ارائه خدمات بهینه ، با کیفیت برتر و همچنین قیمت قابل رقابت در بازار کشور و جلب رضایت مشتری و مشتری مداری همواره میکوشد.

تابلو سازی

تابلوسازی

گروه تابلو سازی آژند

گروه تابلو سازی آژند در تمامی زمینه های ذیل فعالیت حرفه ای دارد که از قبیل تابلو سازی چلنیوم ، تابلو سازی ، تابلو کامپوزیت ، تابلو اعلانات ، حروف برجسته ، حروف پلاستیک ، حروف استیل ، حروف سوپر اسلیم ، تابلو روان ، تابلو ال ای دی ، تابلو فلکسی فیس ، تابلو بنر، تابلو برنجی ، حروف فلزی ، تابلو دیجیتال و برش لیزر.

تابلو سازی آژند با سابقه در تابلو سازی میتواند مشاور خوبی برای شما در انتخاب طرح ، رنگ ، مدل ، متریال باشد.

تابلو باید قالب و چهارچوب مناسبی برای برندتان داشته باشد.

برای ساخت یک تابلو پس از انتخاب قالب تابلو لوگو یا حروف مرتبط با حرفه شما طراحی شده و با نور مناسب که یکی از مهمترین بخش تابلو سازی می باشد آرایش شود.

مشاوره رایگان با ما در  تماس  باشید.