درباره ما

تابلو سازی شرکت آژند

تابلو سازی شرکت آژند بیش از ۱۲ سال در راستای تولید انواع تابلو های تبلیغاتی و تابلو سازی ، چلنیوم و حروف برجسته فلکسی تابلو سازی حروف برجسته و بیش از ۱۰۰۰ مورد تابلوسازی کامپوزیت که میتوانید در بخش سایت لینک گالری ،نمونه کار ها را مشاهده فرمایید.
تابلو سازی آژند در همان اوایل فعالیت تابلو سازی و نمای کامپوزیت کار خود را گسترش داده و توانسته با ایده های جدید و مدرن تابلو سازی، تابلو سازی آژند را در زمره یکی از تابلوسازان بزرگ و ماهر قرار دهد.
شرکت تابلو سازی آژند با کمک طراحان و مهندسین جوان خود و ایده های مدرن تبلیغاتی کشور های اروپایی و آسیایی خود راهم تراز آنها قرارداده و همواره در تلاش میباشد که کارهای خود را بروز کند.
افتخارات شرکت تابلو سازی آژند همکاری با شرکت های خصوصی و دولتی بوده ، و در همین راستا تابلوسازی آژند برای به دست آوردن اهداف خود که ارائه خدمات بهینه ، با کیفیت برتر و همچنین قیمت قابل رقابت در بازار کشور و جلب رضایت مشتری و مشتری مداری است میکوشد.
گروه تابلو سازی آژند در تمامی زمینه های ذیل فعالیت حرفه ای دارد که از قبیل تابلو سازی چلنیوم ، تابلو سازی ، تابلو کامپوزیت ، تابلو اعلانات ، حروف برجسته ، حروف پلاستیک ، حروف استیل ، حروف سوپر اسلیم ، تابلو روان ، تابلو ال ای دی ، تابلو فلکسی فیس ، تابلو بنر، تابلو برنجی ، حروف فلزی ، تابلو دیجیتال و برش لیزر.
تابلو سازی آژند با سابقه در تابلو سازی میتواند مشاور خوبی برای شما در انتخاب طرح ، رنگ ، مدل ، متریال باشد.
گزیده ای از راهنمائی شما برای انتخاب تابلو :تابلو باید قالب و چهارچوب مناسبی برای برندتان داشته باشد.
برای ساخت یک تابلو پس از انتخاب قالب تابلو لوگو یا حروف مرتبط با حرفه شما طراحی شده و با نور مناسب که یکی از مهمترین بخش تابلو سازی می باشد آرایش شود.
برای مشاوره بیشتر و رایگان با ما در تماس باشید.

تابلوسازی

تابلوسازی