عوامل بسیاری که در زیبایی تابلو سازی تاثیرگذار میباشد

تابلو

عوامل بسیاری که در زیبایی تابلو سازی تاثیر گذار میباشد .شناسنامه یک فروشگاه ،مغازه ،کارگاه ،اداره و….غیره تابلوی  آن به شمار می آید. که برای ساخت آن نسبت به مناسب بودن، و هماهنگ بودن آن با نام تجاری و زیبا بودن در محل نصب باید دقت لازم را به عمل آورد. در این مقاله اطلاعات بسیار جامع و کاملی برای  تابلو سازی و متریال آن و اطلاعات تکمیلی در همین زمینه  برای شما عزیزان تهیه کرده ایم که در ادامه می خوانید.

آنچه باید نسبت به آن در مورد تابلو سازی توجه نمود به شرح زیر می باشد:

  1. انتخاب بک گراند تابلو و حجیم سازی و انتخاب رنگ آن
  2. انتخاب متن و لوگو مناسب با حرفه شما
  3. انتخاب نورپردازی زیبا و مناسب و استفاده از افکت های نوری مختلف
  4. بک گراند ،حجیم سازی تابلو سازی و استفاده از زمینه های خاص

برای آن که از یک تابلو زیبا و کارامد بهره ببرید، لازم است متناسب با نوع حرفه و شغل خود چارچوبی مناسب برای تابلوسازی  آن تعریف کنید. در این مورد  برای استفاده از تابلو خود با یکی از متخصص در این زمینه کمک و مشورت بخواهید، که شمارا در انتخاب بهترین نوع تابلو با هزینه و فضایی مناسب یاری کند .

انتخاب متن و لوگو مناسب با حرفه شما :

 

بهترین و مهمترین فاکتور استفاده از نوشته هایی است که مختصر، کارا، پر اهمیت، قابل درک و مفهومی باشد. با توجه به موقعیت مکانی که شرکت یا مغازه شما قرار گرفته است، انتخاب متن و تصاویری که در آن به کار می رود، متغییر خواهد بود.

رعایت چنین موارد  اصولی انتخاب برتر و عالی را برای شما فراهم میسازد؛ بنابراین در تابلو سازی به این نکات توجه داشته باشید و چارچوبی مناسب را در نظر بگیرید و از قبل طراحی کنید و بدون هیچ تردیدی با متخصصین این حرفه مشورت کنید. یکی از نمونه تابلوهایی که قطعا تابلوسازی های تبلیغاتی بزرگ و معتبر به شما پیشنهاد خواهند داد، ساخت تابلو چلنیوم است.

انتخاب نورپردازی زیبا و مناسب و استفاده از افکت های نوری مختلف :

یکی از موارد مؤثر و بسیار مهم در تابلو سازی انتخاب نوری برای حروف مناسب و جذاب برای جلب نظر مشتریان و مخاطبان شما است که در پس زمینه ای زیبا ( بک گراند ) گنجانده می شود. کمک گرفتن از علم رنگ ها و روانشناسی رنگ ها تاثیر زیادی در دنیای تبلیغات دارد و ذهن و افکار مخاطبان را به خوبی درگیر می سازد. رنگ های اصلی را بشناسید و از ترکیب رنگ های هم خانواده تاثیر بگیرید. همچنین گاهی استفاده از ترکیب رنگ های متضاد خود را بیشتر نشان می دهد. از طراحان گرفیکی با تجربه و تحصیلکرده مشورت بخواهید. ترکیب رنگ های سرد و گرم باید به درستی استفاده شود، برای این کار حتما نیاز به طراحی حرفه ای است تا بتوانید در نهایت به نتیجه ای مطلوب برسید. انتخاب رنگ در استفاده از حرف برجسته تابلو چلنیوم ارزش زیادی دارد زیرا این نمونه تابلو به اندازه کافی از زیبایی و درخشندگی برخوردار است و اگر ترکیب رنگی مناسب برای آن به کار بگیرید، یک تابلو چلنیوم زیبا و منحصر به فرد خواهید داشت. امید واریم که با بکار گیری تمامی این موارد بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب نماییم .

شرکت تابلوآژند  سعی دارد با بکارگیری مهندسین طراح و نصابان حرفه ای که یکی از محمترین موارد بعد از انتخاب مواد (متریال) میباشد . بهترین نوع خدمات را ارائه دهد .

تابلوساز

تابلوساز

نور پردازی و استفاده از افکت های نوری مناسب که در انواع مختلفی قابل استفاده می باشد، در زیبایی تابلو مورد نظر شما به ویژه تابلو چلنیوم که به نورپردازی و روشنایی نیاز زیادی دارد، تاثیر می گذارد. برخی تابلو ها مانند تابلو های نئون و LED نور جز لاینفک آن ها بوده و لازمه استفاده از چنین تابلویی افکت های نوری می باشد. دوام و به صرفه بودن استفاده از تابلوهایی که نیاز به منبع تغذیه ای برای تامین روشنایی آن ها می باشد اهمیت دارد، بنابراین به ان توجه داشته باشید و درباره آن تحقیق کنید. برخی تابلوها مانند تابلو چلنیوم روشنایی و نورپردازی بخشی از ان محسوب می گردد که زیبایی و جذابیت آن را دو چندان می کند. تابلوهای فلکسی و لایت باکس نیز مانند تابلو چلنیوم با نورپزدازی زیباتر و چشمگیرتر می شوند. نورپردازی در تابلوهایی همچون بنرها نیز اهمیت چندانی ندارد.